У Тернопільському районі серед білого дня односельчани живцем підпалили людину?

Трагедія трапилася минулої п’ятниці, 8 травня, у селі Ігровиця Тернопільського району. За словами доньки потерпілого, поліція досі не розпочала слідство.  

 

  • Все трапилося удень, близько 15:00 год, поруч із магазином “Щедрий кошик”, що у селі Ігровиця, — розповіла сьогодні “Погляду” дочка потерпілого Людмила Калита. — Того дня мій тато Василь Дейнека був біля магазину, на деякий час задрімав на стільці на території магазину. За столиком неподалік в той час розпивала алкоголь компанія односельчан із п’яти осіб. Тато прокинувся від того, що… почав горіти! Від сорочки, яка була під курткою, лишився комір та правий рукав! Односельчани почали гасити вогонь на ньому водою та олією (!). В результаті — на тілі страшні опіки. О 18:37 приїхала “швидка”, а поліція майже через дві години після неї, хоч викликали їх одночасно. Тато зараз в лікарні, на нього боляче дивитися. Ми підозрюємо, що поліція намагається “зам’яти” справу, адже досі не взяла заяву в тата та не порушила кримінального провадження. Докази, що з підпалом невдало пожартували односельчани, які в той день теж були біля місця події, поліцейські уже мають мати, адже на магазині є кілька камер спостереження і відповідне відео їм надали. У селі подейкують, що тата підпалив чоловік, який був там, запальною сумішшю для вогнищ. 

За словами керівника сектору комунікації головного управління Національної поліції у Тернопільській області Сергія Крети, поліція наразі провела опитування потерпілого та свідків. Проводиться перевірка.

Про інші деталі інциденту повідомимо згодом.

Коментарі вимкнені.