«Приємно тут бути», — Андрій Хливнюк з «Бумбоксу» про концерт у Тернополі

Напередодні концерту в рамках туру “Люди” гурту “Бумбокс” 4 березня з тернопільськими журналістами спілкувався вокаліст Андрій Хливнюк.

Чи скористався б “Бумбокс” можливістю виступити колись в Росії?

Після перемоги — можливо. Я б хотів би побачити своїх друзів. Маю рідних в цій країні. Сподіваюся, що ці рани якось загояться з часом.

Сьогодні це нагадує ситуацію, коли чоловік-алкоголік не хоче відпустити дружину, яка не може вже жити в цьому безладі. І ладен її вбити. Так би я охарактеризував відносини між нашими країнами сьогодні.

Згадайте (кому вік дозволяє) Радянський Союз і життя в паралельних реальностях, коли суспільство живе своїм життям, а по телебаченню, на радіо і на площах носять портрети. Слід розуміти, якщо ми з вами намагаємося втручатися у справи наших керманичів, висловлюємо згоду\ не згоду, іноді маємо і хибне відчуття, що можемо вплинути (а ми справді можемо) вплинути на перебіг подій. Не слід приміряти таку ситуацію на всіх сусідів. Є країни, в яких слухач думає, як і ми з вами років 5 тому: “Від мене нічого не залежить, краще не буду сіпатися”. Тому не будемо судити всіх. Повірте, це не війна з Росією як такою, це війна, як мені здається, з узурпаторами влади в Кремлі. Вони дуже хочуть, щоб ми сприймали цей конфлікт, як міжетнічний конфлікт, конфлікт культур. Але це не так. Як приклад, нещодавній наш концерт в Мінську, на який приїхали слухачі з Росії. Деякі з них в розмові тет-а-тет говорили зовсім інші речі, ніж ті, які чуємо по телебаченню. Всі розумні люди чудово все розуміють. Не треба думати, що ми так сильно відрізняємося. У нас багато хто теж вірить усьому, що кажуть по телебаченню.

Про результати голосування за учасника Євробачення-2017 від України  

Я тішуся, що гурт Жені Галича ( гурт “O. Torvald” – ред.) буде представляти Україну. Адже я був одним із продюсерів цього гурту під час запису альбому “Ти є”. Вболіваю за них. Взагалі добре, що рок-гурти сьогодні можуть представляти країну в таких поп-конкурсах. Цей конкурс давно вже перейшов у фазу, де ти просто вболіваєш за своїх.

Тур “Люди”

Навесні минулого року відбувся реліз міні-альбому “Люди”, після якого почався однойменний тур. Він розділився на три частини, остання вже добігає кінця. Ще кілька концертів залишилося в Україні, після цього тур перейде в європейську частину (Німеччина, Австрія, Чехія, Польща), наприкінці року гастролі у США і Канаді.

У рамках туру “Люди” гурт відвідав Тернопіль, давно уже не були в вас. Приємно тут бути.

Про новий кліп

7 березня виходить кліп на пісню “Колишня”, презентація відбудеться під час фестивалю “Аtlas weekend” в Києві. Кліп про те, що в світі Юності і Краси щось пішло не так. Цим відео ми хотіли показати, як насправді гурт виглядає зараз на сцені. Адже нас стало більше – шестеро – приєднався Павло Литвиненко.

Про наслідки чинності закону про квоти на українські пісні в радіоефірі

Таке враження, що Крім Вакарчука, Хливнюка і ще кількох нікого в країні немає. Навіть аж зачасто нас чути по радіо. Жалітися нічого.

Нова платівка називатиметься “Голий король”

Позавчора відбулася радіопрем`єра пісні з наступної платівки “Голий король” (теж міні-альбом з невеликою кількістю пісень, орієнтовно 45-хвилинний).

Ірина Юрко.

Фото автора.

 

Коментарі вимкнені.