Як юний митець Віталій Агапєєв вражав тернополян (фото)

Тернопільська галерея «Бункермуз» представила проект художника Віталія Агапєєва. Відкриття експозиції «Перетин», який відбувся 8 червня, зібрав повний зал поціновувачів мистецтва.

Як зазначає митець, основою виставки являється графічний рукопис, кожен лист якого відкриває новий спосіб трансгресії. Поняття трансгресія — це термін який прийшов у мистецтво із філософії та розкриває перетин внутрішнього і зовнішнього кордону. Власне виставка створювалася пів року. Для створення картин  Віталій використовував лише папір та туш.

«Лише одна робота виконана у стилі «Digital-Art». Для неї я використовував комп’ютерну графіку, цифровий друк і вже разом з іншими матеріалами комбінував», — розповідає Віталій Агапєєв.

Кожна картина мала свій надпис, який допомагав зрозуміти, що хотів зобразити художник. Люди із захопленням переглядали експозицію та активно обговорювали побачене.

«Нестандартна художня виставка. Адже ти дивишся і намагаєшся вловити якісь образи. Хоча мені більш до вподоби картини у стилі абстракціонізм, щось більш кольорове, яскраве. Але часом люблю дивитись на картини, які спонукають тебе до роздумів», — ділиться враженнями Зоряна Юзів.

До слова, багато людей були здивовані, що юний митець виявився родом із Тернопільщини.

Анастасія Флейтута

Коментарі вимкнені.