Зарваниця-2016. Такого ще не було (Фото)

Фото Степана Барни.
Фото Степана Барни.

Минулими вихідними на Тернопільщині відбулася, може, найчисельніша за всю історію загальнонаціональна проща до Зарваниці — за різними даними 400 священнослужителів, 140 тисяч паломників, серед них — Міністр культури України Євген Ніщук (голос Майдану), Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

“Зарваниця. Такого ще не було, в ході зі свічками взяв участь Генеральний прокурор України Юрій Луценко. І скажіть, що нічого не змінилося…”, — написав у Фейсбуці зворушений голова Тернопільської ОДА Степан Барна, прикріпивши до посту селфі з Генпрокурором на тлі нічної Зарваниці.

Фото Лариси Саган.
Фото Лариси Саган.

Цими вихідними візит на Тернопільщину в Луценка був доволі насичений — прогулянка вечірнім Тернополем, візит у нелегальне казино, призначення нового прокурора області, поїздка в Зарваницю… У близькому з Тернопільщиною місті Дубно Рівненської області проживають тесть із тещею Генпрокурора, за його словами, вони грунтовно інформують зятя про ситуацію в сусідніх Волинській і Тернопільській областях.

Фото Лариси Саган.
Фото Лариси Саган.

Юрій Луценко пообіцяв знову приїхати в Тернопіль зовсім незабаром – вже у вересні, щоб вручити нагороди кращим прокурам області, які пройдуть випробування у серпні від нового обласного прокурора В’ячеслава Перча.

Коментарі вимкнені.