Студенти-старшокурсники мають можливість вступати до лав патрульної поліції Тернополя

Днями в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулася зустріч представників поліції м. Тернополя з в.о. ректора Григорієм Терещуком. 

Випускники та кращі студенти старших курсів цього вишу запрошені до участі у конкурсних випробуваннях для заміщення вакантних посад у патрульній поліції Тернополя.

Під час розмови із працівником патрульної поліції – випускницею психолого-педагогічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка Олесею М’ялковською – обговорювалися принади і труднощі в роботі сучасного поліцейського. Загалом Олеся резюмувала, що роботою вона цілком задоволена: тут можна вповні реалізувати свої здібності, принести користь людям, головне – щоб було бажання!

Як дипломований психолог, Олеся М’ялковська впевнена: саме ґрунтовна підготовка за цим фахом дозволила їй без особливих труднощів стати працівником поліції. Після закінчення психолого-педагогічного факультету Олеся М’ялковська здобула в ТНПУ ім. В. Гнатюка ще одну професію – німецького філолога. Для сучасного поліцейського знання іноземної – це не данина моді, а фахова вимога.  Україна з кожним роком все більше інтегрується в європейський простір, все більше іноземців приїздить до Тернополя як для налагодження економічних зв’язків, так і за програмами культурного обміну, з метою здобути освіту, адже Тернопіль називають студентською столицею. Педагогічна освіта, глибокі знання психології та іноземної мови стали для Олесі  добротною основою для подальшого вдосконалення і отримання нової професії – працівника патрульної поліції, а також запорукою її професійних успіхів. Співрозмовниця переконана, що місце роботи вибрала вдало, впевнена, що студенти, наслідуючи її приклад, будуть задоволені. 

В свою чергу, Григорій Терещук гарантував з боку ректорату сприяння студентам, які поступлять на службу в національну поліцію: організацію навчання з вибірковим відвідуванням академічних занять і використанням технологій дистанційного навчання, складання заліків і екзаменів за індивідуальним графіком тощо.

Відділ у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка

Коментарі вимкнені.