Свавілля у тернопільському виші не буде

24 грудня у соціальних мережах розійшлася інформація про те, що за перездачу ректорської контрольної роботи потрібно буде платити 140грн. Автори даного повідомлення називали таке рішення університету свавіллям, та закликали студентів до страйку 25 грудня. 
Проте страйку 25 грудня не було, а відбулася зустріч студентства з керівництвом вишу. Про це «Погляду» повідомив студентський мер Тернополя Іван Коростіль. 
– Студенти підняли «бучу», бо не зрозуміли деталей даного нововведення. Вони думали, що платити доведеться за усі перездачі. А насправді ж таке рішення керівництво ТНЕУ прийняло для тих студентів, котрих уже мали б виключати
Адміністрація закладу, а саме в.о. ректора Андрій Крисоватий, на зустрічі із студентами повідомив, що коли підводили підсумки року, то виявилося, що близько 346 студентів мали б іти на виключення, оскільки мають по три, або більше нездач. Платну перездачу ввели для того, щоб ці три сотні студентів могли «реабілітуватися», каже Іван. Але, при цьому, сама перездача є безкоштовною. Як видно з документа, котрий розповсюджувався вчора в соціальних мережах, платною є лише консультація.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Свавілля у тернопільському виші не буде

  • 17:33 | 25.12.2012 о 17:33
    Permalink

    дивно, бо рішення про те, що студентів двієчників мають поновлювати за гроші це вже давно вввели, тобто тепер за те щоб поновитись треба заплатити і ще за ректорські? вони в своєму розумі?

  • 20:10 | 25.12.2012 о 20:10
    Permalink

    ТНЕУ – це заповідник совка. Хто у ньому бував за останні кілька років, то розуміє що це просто якась інша країна. А ті студенти що встигли побувати в закордонних вузах – взагалі в шоці.

Коментарі вимкнені.