Свободівець Головко і одіозні німці: в Україні назріває новий політичний скандал

Свободівець Головко і одіозні німці. Що спільного в українських націоналістів та німецьких неофашистів…?

В Україні назріває новий політичний скандал. Його викликала інформація про поїздку народного депутата від партії “Свобода” Михайла Головка до Німеччини. У рамках візиту парламентарій зустрівся з представниками Націонал-Демократичної партії, які мають далеко не найкращу репутацію в країні. Як пеише у своєму блозі журналіст Української правди Сергій Лещенко, НДП Німеччини – це маргінальна структура, представлена в кількох місцевих радах. Згідно з авторитетним журналом “Шпігель”, уряд Німеччини означає NDP як партію, що обіймає “антисемітські, расистські та ксенофобські позиції” і “пов’язана” з націонал-соціалізмом. Вони – “руконепотискаємі” в німецькій політиці.

Планувалося, що Німеччину відвідає і мер Тернополя Сергій Надал, але візит скасувався. Втім, міський голова і лідер Свободи Олег Тягнибок вітання НДП-шникам таки передали. Голова Німецької НДП висловив рішучість активізувати співробітництво між двома партіями та їх парламентських представників на всіх рівнях.

У самій “Свободі” жодного слова про поїздку Головка до Німеччини і зустріч з представниками НДП. Свободівці і навіть сам Головко не прокоментували закиди Партії регіонів у зраді. Регіонал Нестор Шуфрич сьогодні на брифінгу у Верховній Раді про “Свободу” сказав: “Скажи хто твій друг і я скажу хто ти”. Шуфрич закликав “УДАР” і “Батьківщину” відмовитись від співпраці з “Свободою”.

Володимир Лех

-1 thoughts on “Свободівець Головко і одіозні німці: в Україні назріває новий політичний скандал

  • 13:37 | 5.06.2013 о 13:37
    Permalink

    А Володимир Лех може навести приклад офіційної заяви від тої німецької партії, котру він вважає нацистською/неонацитстською?

Коментарі вимкнені.