Ситуація із забезпеченням наших військових аптечками та медикаментами критична

АРМІЯ SOS і волонтер-медик Віктор Панфілов просять підтримати акцію “Врятуй життя солдату !”

Ситуація із забезпеченням наших військових медичними аптечками та медикаментами критична. Бійці нового призову і ті, які вже воюють потребують медичного забезпечення. Замовлень поступає багато…

Звертаємось до патріотів України і, взагалі, небайдужих людей. Організовуємо закупівлю джгутів, які є копіями американських САТ і SOF ; підсумків медичних та самих медикаментів для укомплектування медичних аптечок для наших воїнів в зоні АТО. Потрібні медикаменти та фінансова підтримка. Особливо звертаємось до наших замляків за кордоном. В аптечці є один препарат, який так само складно знайти, як хороший «бронік» і шолом. Це один із кровоспинних засобів: Celox (Великобританія), QuikClot (США) або Гемостоп (Росія); колагенові пластини кровозупиняючі. Потрібні теж джгути-турнікети САТ(COMBAT APPLICATION TOURNIQUET); аміачні серветки; серветки спиртові для обробки ран. Їх найпростіше купити за кордоном. Хто може допомогти – будемо дуже вдячні.

ПЕРЕДАВАТИ ТА ПРИНОСИТИ МОЖНА ,ЯК САМІ МЕДИКАМЕНТИ, ТАК І ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ЗА АДРЕСОЮ:

м.КРЕМЕНЕЦЬ (ТЕРНОПІЛЬСЬКА обл.), вул. ДУБЕНСЬКА, 1 , ІІ поверх, клініка “ОБЕРІГ”, з 9.00 до 12.00 (ПРИМІЩЕННЯ БУВШОГО ДТСААФ) .

КАРТА ПРИВАТБАНКУ 5168 7572 3851 3719.

ПАНФІЛОВ ВІКТОР КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН: 067-77-92-748.

ХОЧУ ЩИРО ПОДЯКУВАТИ ВІД СЕБЕ ОСОБИСТО ТА ВІД БІЙЦІВ ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ПОПЕРЕДНІХ ВОЛОНТЕРСЬКИХ АКЦІЙ !!! ВСІМ ПАТРІОТАМ ЗДОРОВ’Я, МИРУ І ДОБРА!!

Не будь байдужий!!! Врятуй життя солдату!!! Разом ми

Коментарі вимкнені.