Такого масового ідіотизму і епідемії рабства українці не бачили вже давно

Доброго вечора, файномістяни!

Минулий тиждень був дуже складним і тривожним. Почули ми багато прикрих новин і багато чого невеселого побачили. Війна. Але, життя триває і ми на своєму фронті небайдужих громадян мусимо зберігати спокій, посилити пильність і почистити кулемета (хто має). Адже наше запілля не менш важливе, аніж передова. Але про все по порядку.

Топ-новиною тижня став учорашній “Антімайдан! в Москвабаді, столиці Ху@лостану. Такого спалаху масового ідіотизму і епідемії рабства не бачили ми вже давно. Збудник цієї інфекції, котра в першу чергу вражає мозок, знаходився у Кремлі і певно сильно гарячкував, аж його тіпало від тих прокльонів, котрі посилає йому прогресивне людство. Надіємось, що світова санепідстанція зможе зробити з цього належні висновки і забезпечити пацієнтові відповідні умови ізоляції. Тобто прикриє Росію на карантин, заким та дурь не вивітриться.

І, тако, з міжнародної арени, тобто з кацапського цирку, повернувшись у рідні пенати, проаналізуймо, що було в нас. А була в нас страшна річниця страшних подій на Майдані. І піаритись на тому є не просто цинізмом. Це святотатство. Але в наших політиків таких понять немає в користуванні. Тому, коли люди поминали загиблих Героїв, хтось кричав, що його не пускають на Майдан, хтось обсвистував Президента, а хтось уже, методом заволодіння мікрофона, займався підготовкою до майбутніх виборів, тобто піарився. І це було не лише в Києві.

Наш Віктор Шумада оголосив виступаючих на Тернопільському майдані агентами ФСБ і написав про це на своїй сторінці у ФБ. Ну, що ж: вибори мера не за горами, так що треба кувати залізо, поки гаряче. От тільки питання: а то точно залізо, пане Шумада? Бо, знаєте: так, як ви його куєте – м`яке воно якесь…

Напевно, гран-прі в номінації ” Дівчинка на кулі” здобуває продавець “Сільпо”, котра неперевершено жонглювала пляшками олії по 14.99 місткістю 870 грамів. Чому я акцентую увагу на ємкості? Все просто: думати треба. Головою, а не рекламою. Поруч на полиці стоять пляшки з олією іншого виробника, місткістю 1 літр за 16.99 грн. Питання: що виграли тернополяни, котрі влаштували феєричне шоу з тої купівлі? Лише те, що з них сміялись не лише маркетологи, а й мешканці Росії, котрі жваво переглядали цей ролик, відзнятий у супермаркеті. Але, от вміють наші люди вичудити щось таке епічне там, де не треба. На радість маркетологам.І вміють толерувати що завгодно. Теж на радість маркетологам.

От не встигло потепліти, як на бульв. Петлюри, коло старого “Сільпо” запрацювали обидва заклади-наливайки, котрі пропонують людям ще й приготування шашликів і риби відкритим способом. От скажіть мені: бульв. Петлюри – це природа, ліс, річка поруч і кабани дикі там бігають? Чи мешканцям навколишніх будинків так подобається запах підкопченого? А чому тоді мовчать? Взагалі: коли, нарешті, ми почнемо питати з влади, що вона реально робить, а не задовільнятись тим, що нам розказують?

От прокурор Гулкевич каже, що здобутки революції внесли суттєві зміни в роботу правоохоронних органів. І всіх це влаштовує. Але ж насправді це небайдужі громадяни внесли кількох байдужих правоохоронців у смітник, і лише після того, як ті зрозуміли, що розправитись з активістами – не вийде, правоохоронні органи трохи почали працювати за законом. Бо ж до того все було по договорняках і понятіях.

Загалом, за цей рік багато чого змінилося в нашому світогляді. Але, чомусь очевидні речі, котрих потрібно позбуватись негайно, тримаються в людей в голові, як реп`яхи.тСьогодні на кожному кроці дискусія: святкувати 23, чи ні? Слів нема. Тобто є, але жоден редактор їх не пустить в друк.

Ось іще. Щоб не сказали, що більше нічим не займаюся, окрім як критикую Надала, я цього робити не буду. Навпаки скажу: Сергію Віталійовичу, як нам не вистачає коло залізничного вокзалу сучасного торгового центрру! І то бажано, щоб не лише справа, я просто перед вокзалом. Щоб гості міста тако: виходять з потяга – і одразу на торговицю! Ноу-хау, ніде такого нема. І, щоб там ще готель та кінозал був.  Бо дійсно: чого тим гостям ще десь ходити по місту, що вони там побачать? Парків до того часу не буде, ставок спустять, бо на його місці гарно буде дивитись торгово-офісно- житловий комплекс “Озерний”… А так: скупляться всім необхідним, сядуть в номері, кіно про Тернопіль подивляться. І все буде добре. Чи ні?

-1 thoughts on “Такого масового ідіотизму і епідемії рабства українці не бачили вже давно

  • 00:26 | 23.02.2015 о 00:26
    Permalink

    Для чого писати, коли ти там не був???Для чого себе робити всезнайкою і при цьому навіть не розуміти, що пишеш? Пане автор, Ви були в тому супермаркеті в час істерики і психозу, про який пишете??? Для чого доплітати про продавців і робити висновки? Ніякого продавця там не було, який розкидав олію – це робила жінка покупець. Продавців народ просто не допустив. Істерія, що була спровокована олією була непрогнозована, тобто такого ажіотажу не мало статись! Це дурість за 2грн битись і стояти в кілометровій черзі!

Коментарі вимкнені.