Театр розберуть по шматочках, змусять зникнути і з’явитись знову – неймовірне шоу покажуть у Тернополі

28 серпня 2013 року з 19.30 до 22.30 спішіть опинитися в центрі подій Тернополя, щоб стати свідком першого в місті шоу з використанням технології створення об’ємного зображення – 3D mapping.
Віртуальна трансформація відбудеться з будівлею Тернопільського академічного драматичного театру ім. Тараса Шевченка зі сторони театрального майдану. Чотири надпотужні мультимедійні проектори і медіа-художники оживлять історичний фасад найпопулярнішого туристичного куточку Тернополя.
Розпочнеться дійство о 19.30 масштабним флеш-мобом від школи вуличного танцю «НІНО», продовжиться концертом за участю кращих артистів тернопільщни, які прославили наше місто : Тараса Мельника (фіналіст 3-го сезону шоу «Голос Країни»), Уляни Воробей (резонансна учасниця 2-го сезону шоу «Голос Країни»), гуртів «Фіра», «Ganz-Live-Band» та Едуарда Романюти (фіналіста Українського відбру конкурсу «Євробачення»). Під час концерту глядачі зможуть дізнатися багато цікавого про видатних Тернополян зі світовими іменами.
Ведучі вечора: переможець другого сезону шоу «Розсміши коміка» на телеканалі «Інтер» – Михайло Мацьо та шоу-мен, ведучий радіостанцій, тернопільський авангардист – Андрій Боднарчук.
Головна подія вечора, розпочнеться о 22:00 год. З допомогою надпотужних проекторів та комп’ютерної графіки буде створено ілюзію трансформації будівлі театру. Усі присутні зможуть на власні очі побачити як театр розберуть по шматочках, змусять зникнути і з’явитись знову, перетворять його в гігантський акваріум, зарослі терену, розмалюють театр кольоровою неоновою світломузикою.

Для перегляду такої проекції зовсім не потрібні спеціальні окуляри – реалістичність і об’єм видно неозброєним оком. Будьте готові завмерти, захопивши подих перед мистецтвом, створеним сучасними технологіями в режимі реального часу.
Не забудьте фотоапарат і відеокамеру, адже Вам неодмінно захочеться не відходячи ні на крок, поділитися с друзями в facebook, youtube, vkontakte, vimeo… тим, що Ви щойно бачили.

 

Коментарі вимкнені.