Теребовлянська спортшкола – оновлена ззовні та зсередини

Будівля спортшколи у Теребовлі була збудована 1905 року для потреб спортивно-гімнастичного товариства «Сокіл». В період Першої світової війни це була православна церква, а пізніше – місце для народних зібрань. Саму ж спортивну школу було засновано у 1996 році.

У 2015-му році міською радою розпочато роботу над проектом ремонту цієї будівлі, яка знаходиться у центрі Теребовлі та є архітектурною пам’яткою нашого міста. Проект капітального ремонту ДЮСШ втілювався у дві черги: з підсиленням балки перекриття, опорядженням частини приміщень, опорядженням  фасадів. Весною 2019-го – ремонт врешті завершено.  Якою була і якою стала ДЮСШ – на фото:

   

Вартість капітального ремонту будівлі дитячо – юницької спортивної школи у Теребовлі – 2 млн. 13 тис. 120 грн. (з них: 769 тис. 520 грн. – місцевий бюджет, 1 млн. 243 тис. 600 грн. – субвенція з державного бюджету на розвиток інфраструктури).

Ремонт інтер’єрів школи:

  

Сьогодні тут проводяться заняття з таеквон-до (тхеквондо), фітнесу, бальних танців. Також спортивна школа використовується як приміщення для розташування дільничної комісії на час виборів.

Коментарі вимкнені.