Тернопіль буде у Яндексі

Програма малювання міст із Яндексу нарешті появилася і у Тернополі. Керівники Яндексу вирішили надати можливість місцевим жителям у маленьких містах самостійно малювати зупинки, напрями маршрутів, а також нанести на карту ще й заклади харчування та загалом цікаві місця. І все для того, щоб потім чи туристи, чи місцеві мешканці без проблем змогли знайти потрібну інформацію, як добратися до місця призначення.

–       Це проект від Яндексу,  – каже керівник проекту на Тернопіллі Ельдар Османов. – Вони пропонували своїм користувачам заповнювати маршрути для карт у всіх містах, я подав запит і мені через декілька місяців прийшов лист. Сьогодні же я намагаюся підключити людей, щоб вони допомагали заповнювати маршрути Тернополя.

Карта буде працювати наступним чином. Адже у розділі «Маршрути» можна вибрати вкладку «Транспорт». А там указати, звідки та куди ви хочете дістатися. Ліворуч ви побачите до трьох варіантів маршрутів, із яких ви можете обрати найоптимальніший – за часом, видами транспорту або кількістю пересадок. Крім того, якщо ви поставите відповідну галочку, сервіс врахує затори та прокладе найкращий шлях містом саме на цей момент.

Поки що доступ до заповнення цієї карти у Тернополі є обмеженим, проте керівник надає логін і пароль усім бажаючим. А у публічній групі вконтакте http://vk.com/event40198323 пароль навіть буде написаний для вільного доступу усім, хто виявить зацікавлення заповняти інформацію про Тернопіль.

–       Сьогодні небагато людей зголосилися долучитися до цієї роботи,  – додає Ельдар Османов. – Десь людей із п’ять, які допомагають. А також друзі і знайомі постійно підказують і виправляють.

Координатор по Тернополі зазначає, що у найближчому майбутньому планується запустити проект без логіну і паролю для усіх, хто бажає дізнатися, як правильно доїхати до тієї чи іншої зупинки. А от редагувати будуть лише декілька людей, щоб оберегти тернополян від недостовірних даних.

Наразі активісти працюють над створенням карти Тернополя. Так 23 і 24 червня були додані два маршрути – №1 та №2. Перевірити його достовірність зможуть усі бажаючі.

 Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Тернопіль буде у Яндексі

 • 14:54 | 27.06.2012 о 14:54
  Permalink

  Шустро працюєте. Велике спасибі за статтю. Дуже приємно бачити, що проект цікавий людям.

  • 13:20 | 28.06.2012 о 13:20
   Permalink

   Дякую, Андрію, ресурсом активно користуюсь с самого початку.

Коментарі вимкнені.