Тернополяни з власних кишень платять за “вітіну тисячу”

З державного бюджету на виплати компенсацій за радянськими вкладами у червні було виділено 1,5 мільярда гривень.

Як повідомила директор департаменту фінансової політики Міністерства фінансів Тетяна Сисоєва, планується, що обсяги фінансування даної програми в липні збережуться. Таким чином, Кабмін планує перерахувати ще 1,5 млрд грн для цих цілей. Згідно з даними Мінфіну, до теперішнього часу актуалізовані дані по 2,3 млн вкладниках. Сума коштів для виплат їм становить 2,2 млрд грн.

Як повідомила Сисоєва, на поточні рахунки 1,064 млн вкладників у межах 1 тис. грн перераховано 964 млн 481 тис. грн. В межах 500 грн здійснені виплати 113 тис. 378 спадкоємцям вкладників на загальну суму 556 млн 690 тис. грн. При цьому директор департаменту фінансової політики не виключила можливість перерахування Мінфіном запланованих 6 млрд грн на компенсаційні виплат ще до жовтня поточного року.

Нагадаємо, раніше міністр соцполітики Сергій Тігіпко заявляв, що виплати будуть продовжуватись і у наступному році, – повідомляє ТСН.
Станом на сьогодні: в Тернопільській області у 2008 році отримали компенсацію 144 тис. вкладників. Орієнтовна цифра тих хто ще не отримав компенсації – близько 170 тис. осіб.

Станом на 18 квітня в області актуалізацію вже пройшли 2350 чоловік. На квітень, для проходження процедури актуалізації, вже записалося 8,5 тис. осіб.

Компенсаційні виплати, які передбачається розпочати в червні, Ощадбанк буде проводити до кінця 2012 року.

Для визначення часу і адреси установи Ощадбанку, де буде проводитись актуалізація, вкладнику потрібно виконати одну з таких дій:

• заповнити спеціальну форму в розділі „Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР” на сайті Ощадбанку;

• зателефонувати на “гарячу телефонну лінію” і дочекатися з’єднання з оператором;

• зателефонувати на “гарячу телефонну лінію” та отримати інформацію за допомогою автовідповідача.

Номери телефонів „гарячої лінії”: +38-044-364-21-21 (за тарифами Укртелекому) або 0-800-212-000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні). Лінія працює з 9.00 до 18.00 без вихідних.

Коментарі вимкнені.