Тернопіль матиме ще чотири “рогатих”

Чотири користовані чеські тролейбуси вартістю близько 300 тис грн кожен, планує придбати для міста влада Тернополя.

Презентувати новинки тролейбусного парку міста тернополянам планують наприкінці серпня, під час святкування Дня міста. Кошти на придбання тролейбусів передбачені у міському бюджеті.

Чотири тролейбуси чеського виробництва, які вже експлуатувалися в Європі планують придбати цьогоріч у Тернополі. Після капітального ремонту тролейбуси передадуть комунальному підприємству «Тернопільелектротранс». За словами начальника управління транспорту міськради Ігоря Мединського, вартість кожного – близько 300 тис. грн.

«Чеські тролейбуси – це чудова альтернатива для міста, – зауважив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх, – адже новий тролейбус коштує близько 2 млн. грн., а за ці кошти можна купити кілька тих, що були у користуванні. При цьому останні не поступаються ані якістю, ані зручністю».

Тролейбуси для нашого міста в Чехії вже відібрані, КП «Тернопільелектротранс» підписало документи щодо перерахування за них коштів. Залишилося лише залагодити інші формальності.

Крім того, міськрада вивчає питання переобладнання частини тролейбусів на безконтактні. Планується, що вони матимуть акумулятори з запасом енергії, що дозволить рухатися без електромережі майже 15 км. Наразі такі тролейбуси виробляють у Китаї. Їх вартість дуже висока, тому придбати навіть один місто поки не має можливості.

like

Коментарі вимкнені.