Тернопіль має умови для побудови сучасного веслувального каналу

Kanoe2

Вітаємо українську веслувальну громаду із ще одною олімпійською нагородою! Каное-двійка у складі Дмитра Ящука та Тараса Міщука на дистанції 1000м здобули бронзові медалі у Ріо. А наші дівчата: Марія Повх, Світлана Ахадова, Анастасія Тодорова та Інна Грищун посіли четверте місце у фіналі на 500м відставши від білорусок лише на 0,3 с. 

Згадуючи останні три олімпіади — з кожної наші веслувальники поверталися з медалями. Веслування — досить перспективний вид спорту. Та для повноцінного успіху потрібна і підтримка держави та місцевої влади. В Україні не має навіть стартової установки, для підготовки спортсменів, і лише на змаганнях міжнародного рівня вони можуть потренуватись. Сумно.
Тернопіль має умови для побудови сучасного веслувального каналу, де була б можливість тренуватись спортсменам з усієї України, та де можна було б проводити змагання міжнародного рівня. Яких результатів змогли б досягнути тоді наші веслувальники! 

Тернопільська обласна команда в даний час готується до командного Чемпіонату України, який відбудеться 28-30 серпня в м. Полтава. 

Kanoe3

Федерація каное Тернопільщини.

Коментарі вимкнені.