Тернопіль стане файним містом не лише у пісні?

6 березня в приміщенні Тернопільської міської ради відбулася публічна консультація щодо змін правил встановлення вивісок.

До обговорення і пошуку альтернатив вирішення проблеми долучились представники усіх зацікавлених сторін: влади, підприємців, рекламних агенцій, громадських організацій, мешканців міста. Розмова була дуже жвава, – розповідає координаторка ГО “Центр UA” у Тернопільській області Юлія Ковальчук. За її словами, сторонам вдалось в дискусії вийти на конструктивну спільну позицію щодо вирішення проблеми з вивісками.

  • Наближчими днями ми передамо владі позиції усіх стейкхолдерів, які прозвучали на консультації. Наразі представники влади, які брали участь в дискусії, виявили готовність створити робочу групу, залучивши усіх зацікавлених сторін, яка напрацює нові правила розміщення вивісок, – каже пані Юлія.

Своє бачення щодо проблеми розповів присутнім і депутат міської ради Назар Зелінка. Він запропонував вихід з ситуації щодо регулювання вивісок в центральній частині міста, з яким погодилися присутні.

1. Створити робочу групу з спеціалістів в сфері архітектури, реклами та громадських активістів.
2. Напрацювати зміни в Правил благоустрою міста Тернополя щодо вивісок та реклами в центральній частині, де детально прописати стандарти.
3. Пройти процедуру публічного громадського обговорення.
4. Затвердити на сесії зміни до правил благоустрою.
5. Дати 6 місяців підприємцям на приведення вивісок у відповідність до правил благоустрою.
6. Спільно радіти результату яке гарне у нас місто та соціально-відповідальний бізнес.

 

Коментарі вимкнені.