Тернопіль відзначили у Китаї

У китайському місті Шеньчжень пройшов другий щорічний саміт CINEV-2016. Головною подією саміту стала церемонія нагородження Euro-China Green & Smart City Awards.

Тернопіль опинився у переліку чотирьох десятків міст з Європи та Китаю, представники яких отримали нагороди за успіхи у впровадженні заходів china-6забезпечення сталого розвитку міст. Наше місто на форумі представляв заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський.

Тернопіль було номіновано у двох категоріях – енергоефективність та управління муніципальними даним. Владислав Стемковськийchina-7 отримав відзнаку саме за втілення енергоефективних проектів у нашому місті. Зауважимо, що схожі відзнаки у рамках саміту отримали представники великих європейських міст, такі як столиця Фінляндії Хельсінкі, столиця Угорщини Будапешт, столиця Латвії Рига, французький Монпельє, бельгійський Льєж, шведські Хальмштад та Гетеборг, польський Вроцлав та інші міста. До слова, Тернопіль – єдине місто України, представник якого був запрошений на саміт CINEV-2016.

Відзнаку Владислав Стемковський отримав з рук колишнього прем’єр-міністра Франції – Жан-П’єра Раффарена, який є одним з найпопулярніших французьких політиків з часів заснування П’ятої республіки.

china-3У китайському місті Шеньчжень я зустрічався з потенційними китайськими інвесторами, які шукають можливості на ринках європейських країн. Впродовж найближчих п’яти років Китай планує інвестувати понад один трильйон доларів у економіку європейських міст з найнижчими викидами вуглекислого газу, екологічно чистим транспортом та енергоефективними житловими і комерційними будівлями. Нам вдалося досягнути попередньої домовленості, що одним з таких міст буде саме Тернопіль, – зазначив Владислав Стемковський.

Коментарі вимкнені.