Тернопіль завжди для нас є теплим, домашнім містом із сонцем, – “Брати Гадюкіни”

У рамках туру «MADE IN UKRAINE» гурт «Брати Гадюкіни» побував у Тернополі 8 листопада. Цього ж дня учасники гурту підписали договір з міським головою Сергієм Надалом про передачу невиключних майнових прав місту на музичний твір «Файне місто Тернопіль». Також гасло «Файне місто Тернопіль» відтепер може стати офіційним брендом міста, якщо ж до цього це була лише народна назва.

Як розповідає заступник міського голови Олександр Смик, тепер Тернопіль має право на використання, відтворення та публічне виконання пісні «Файне місто Тернопіль», а також можливість використовувати назву пісні як офіційний бренд. Натомість, для гурту «Брати Гадюкіни» до 1 лютого встановлять інформаційний стенд з інформацією про гурт, соліста Сергія Кузьмінського та QR-кодом у тому місці на вулиці Сагайдачного, де створювалася згадана композиція.

«Тернопіль для нас є теплим, домашнім містом, у якому завжди світить сонце, – розповідає учасник гурту Павло Крахмальов. – Ми з радістю передаємо цьому місту права на пісню «Файне місто Тернопіль» текст до якої, до речі, написав покійний Сергій Кузьмінський. Тому для нас символічно і приємно, що у Тернополі скоро з’явиться одна із згадок про Сергія – меморіальна дошка».

Коментарі вимкнені.