Тернопілля – в десятці найвигідних для інвесторів регіонів Європи

Тернопіль отримав нагороду у номінації “Ефективність витрат для ведення бізнесу”. Урочисте нагородження відбулося 7 березня у Каннах. Участь у ньому взяла делегація з Тернополя, яку очолив секретар міськради Ігор Турський.

Після всіх урочистостей чиновники міськради вирішили і певні ділові питання. Зокрема, було проведено ряд зустрічей з представниками європейських міст і бізнесменами.

Під час переговорів інвесторам запропонували досить широкий спектр пріоритетних напрямів вкладення коштів: енергозберігаючі технології, альтернативні види палива, туристичний потенціал міста та регіону, розвиток території міського ставу, промислових об’єктів та логістичний потенціал міста.

Також іноземних інвесторів запросять на міжнародний інвестиційних форум, що проходитиме 27-28 квітня в Тернополі.

Однак не лише Тернопіль прославився за результатами конкурсу визначення міст і регіонів Європи з найбільшою інвестиційною привабливістю, організованого журналом FDi Intelligence. Серед призерів цього конкурсу є і Тернопільський регіон – він потрапив в десятку кращих інвестиційно-привабливих регіонів Європи.

-1 thoughts on “Тернопілля – в десятці найвигідних для інвесторів регіонів Європи

  • 20:00 | 13.03.2012 о 20:00
    Permalink

    Дейнека дійсно на свому місці. І в бізнесі розуміється і людина порядна! Я і не знав, що він в міській раді працює. Він ніби викладач і фінансовому.

Коментарі вимкнені.