Тернопільщина віддасть 650 га для учасників АТО

Землевпорядники та фахівці органів місцевого самоврядування Тернопільщини уточнили перелік земельних масивів, зарезервованих для виділення учасникам АТО. На території області знаходиться на обліку 64 таких масиви загальною площею понад 650 га.

Ділянки, що можуть бути запропоновані військовим,  розташовані, як в межах, так і поза межами населених пунктів. За цільовим призначенням земельні ділянки можуть використовуватись для будівництва та обслуговування жилого будинку, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства. Найбільшу кількість земель зарезервовано у Тернопільському (5 масивів загальною площею 55.8 га), Борщівському (6 масивів загальною площею 49.8 га), та Козівському (5 масивів загальною площею 47.5га) районах.

«Земельні ділянки вибрані спільно із фахівцями місцевих рад. Спеціалісти врахували досвід надання земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва, оскільки учасники АТО виявляють бажання отримувати землю саме для будівництва»,- зауважив Зіновій Безкоровайний, керівник землевпорядної служби Тернопілля.

Нагадаємо, що на веб – сайті Головного управління terland.gov.uaстворений розділ «Для учасників АТО» у якому розміщені зразки заяв, куди звернутись для роз’яснень та інформація про зарезервовані землі.

Коментарі вимкнені.