Тернопільщина в аутсайдерах через боротьбу з коронавірусом

Тернопільська область потрапила у останню п’ятірку областей відповідно до рейтингу за виконанням заходів по боротьбі з епідемією коронавірусу, який склав Уряд. Так, Тернопільська ОДА отримала лише 15 балів з 35, – повідомляє ДІЙ – Тернопіль.

Ці показники були розділені за двома великими напрямами: виконання доручень Уряду та виконання доручень Прем’єр-міністра. Зокрема, здійснювався моніторинг виконання таких рішень Уряду:

🔷 дотримання режиму в’їзду-виїзду з областей;

🔷 ситуація з забезпеченням обсервації;

🔷 ситуація в лікарнях стосовно виплат зарплат;

🔷 соціальний захист під час карантину.

Також здійснюється моніторинг виконання таких рішень Прем’єр-міністра:

🔷 відповідність рішень місцевих комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з рішенням Державної комісії та регіональних комісій ТЕБ та НС;

🔷 організація та проведення дезінфекційних заходів в регіонах;

🔷 забезпечення ПЛР тестування населення на коронавірус.

-1 thoughts on “Тернопільщина в аутсайдерах через боротьбу з коронавірусом

  • 11:29 | 22.06.2020 о 11:29
    Permalink

    Той ДІЙ-Тернопіль вже почали “використовувати” “новітні” екс-регіонали і Коломойський, читай – партія “За майбутнє” з екс-регіоналом Чайківським і його “молодою командою” – “великими реХформаторами” Ергешовим (якому не привикати працювати з регіоналами часів Хоптяна в так званій молодіжній раді при ОДА) і Томчишиним і іже з ними, які не гребують брати гроші спочатку в американців, а коли закінчуються грантові гроші і в екс-регіоналів (Томчишин вже давно працює на Чайківського в його Агропродсервісі помічником) і пхаються чи точніше їх “пхають” в політику..от такі вони “нові “молоді”обличчя”

Коментарі вимкнені.