Тернопільська чемпіонка світу Ліля Проць просить допомоги

У Тернополі триває благодійна акція «Подаруй тепло та радість дітям», яку ініціювала чемпіонка світу Лілія Проць, а підтримує інтернет-видання «Погляд». В рамках такої співпраці та при великій підтримці і жертовності тернополян, діти, котрі мешкали в притулку по вул.Стрімкій отримували необхідні продукти харчування, одяг, іграшки, ліки, солодощі та інше. Зараз у притулку вже мешкають інші дітки, а тих шістьох, котрі перебували тут восени – забрали родичі, або повезли у інші міста – де приписані батьки.

Керівництво притулку та організатори акції «Подаруй тепло та радість дітям» висловлюють вдячність усім, хто долучився. Після того, як газета «У кожен дім», а також багаточисленні інтернет-видання Тернополя передрукували репортажі «Погляду» про чергові відвідини притулку, до редакці «Погляду» майже щодня приходили тернополяни з пакетами одягу, книжок, іграшок. Дзвонили також установи чи приватні підприємці, котрі розпитували про те, чого ще потребує притулок, і чим вони можуть долучитися. Так, тернопільський медичний університет взяв на себе «кураторство» над медикаментозним забезпеченням закладу. Приватні підприємці, котрі не бажають «світитися», планують розважальну програму для діток. Зверталися також і представники тернопільської школи №3 – вони також взялися за збір речей.

–       Якийсь час ми не могли відвідувати діток – у притулку був карантин, – розповідає ініціатор акції Лілія Проць. – Але нещодавно я спілкувалася з керівництвом притулку. Оскільки дітей зараз у закладі мало, то вистачає там усього. Потребує притулок лише заміни кількох вікон та дверей на пластикові. Також потрібно придбати фарбу.

Аби акцію не припиняти, очікуючи нових діток, Ліля Проць звернулась у Тернопільський міський центр соціальних служб з пропозицією допомогти сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Центр надав список 20 сімей, де є 34 дитини віком від 3 до 15 років.

–       Тепер ми будемо старатися встигнути до Миколая приготувати їм допомогу та подаруночки, – каже Ліля.

Список необхідного для дітей з тих сімей, котрі перебувають на обліку Центру соціальних служб, як такі, котрі опинилися в складних життєвих обставинах:

1) іграшки для 9 сімей

2) зимове взуття – для трирічних дітей

3) нижня білизна (трусики, майки, футболки) – для трирічних дітей

4) одяг та взуття – для дітей віком від 3 до 15 років

5) книги, казки – для дітей віком від 3 до 10 років

6) одяг зимовий – для дітей 7, 9, 11 років.

Нагадаємо, акція триває. Допомогу будь-якого виду можна надавати, задзвонивши за телефоном 0968582149, або завітавши в редакцію «Погляду» (вул.Й.Сліпого, 7, ТЦ «Атріум», 4 поверх).

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.