Тернопільська міліція шокована інформацією Надала та міської ради (відео)

Міський голова Тернополя неодноразово заявляв, що його родину переслідують, навіть незрозуміло чому відкриті кримінальні справи на когось із членів сім’ї. Також в міській раді називали цифру – 32 кримінальні справи, відкриті проти комунальних підприємств чи працівників мерії. Керівництво МВС робить “круглі очі” на цю цифру і стверджує, що навіть не знає сім’ї міського голови. 

20 березня, під час зустрічі з представниками ЗМІ, Сергій Надал детально розповів про переслідування – в подробицях розказав що за ним стежили, прослуховували телефони дочки та дружини, підозрювали у тероризмі.

25 березня на прес-конференції в УМВС України в Тернопільській області перший заступник начальника УМВС Валерій Гіль, на запитання журналістів відповів, що міліція не переслідує ні одних членів родин, а він навіть не знає, хто у Сергія Надала члени родини.

Щодо кримінальних справ відкритих на міську раду, Валерій Гіль узагалі шокований цією цифрою. Каже, що для того, аби розповісти про кримінальні справи на міську раду, йому треба знати підконтрольні міській раді об’єкти.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Тернопільська міліція шокована інформацією Надала та міської ради (відео)

  • 16:35 | 27.03.2014 о 16:35
    Permalink

    А коли ви “слуги народу” відповісте за пограбування людей? на БОЖОМУ суді!!!

  • 15:27 | 28.03.2014 о 15:27
    Permalink

    от я собі уявляю картину, коли начальство міліції, яке хоче вислужитися, щоб залишитися починає мочити Налада і каже, що дійсно справи відкривали.

Коментарі вимкнені.