Тернопільська міліція взялася виправляти свій імідж

Головний міліціонер Тернопільської області Віктор Сак на брифінгу для журналістів розповів про кількість ДТП, в яких травмовані діти. Він зазначив, що є випадки, коли діти самі винні у аваріях. Тому міліціонери планують проводити роботу із школярами щодо знання правил дорожнього руху, а також задля відновлення позитивного іміджу міліціонерів серед дітей. 

– В області скоєно 43 дорожні пригоди за участю неповнолітніх, в яких 50 дітей травмовані, одна дитина загинула (на пішохідному переході на проспекті Злуки), – доповів Віктор Сак. – Найпоширеніші серед таких пригод – наїзди транспортних засобів на неповнолітніх пішоходів – 21. В тому числі три з вини дітей, які порушили вимоги правил дорожнього руху щодо безпечного переходу вулиці. 12 автопригод сталося за участю дітей-пасажирів. 7 ДТП пов’язані із велосипедистами, 4 з вини дітей. Дві автопригоди скоєні дітьми, які керували мопедом і мотоциклом, не маючи на це відповідного дозволу.

Всього з початку року сталося десять автопригод з вини дітей.

– Ми проводили різні заходи і тролейбус розфарбували, в школі виступали, і на початку навчального року в кожній школі, в кожному класі провели заняття з правил дорожнього руху, тому що діти після канікул трошки забувають, що дорога це не ігровий майданчик. На сьогоднішній день також плануємо проводити роботу з дітьми, ще й для позитивного напрацювання іміджу, щоб працівниками міліції не лякали, а був на допомозі не лише дорослих людей, а й дітей.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.