Тернопільська міська рада вимагає гроші

Стали відомі нові подробиці вимагання коштів у людей, що працюють в дотичних до міської ради установах.

Вчора ми повідомляли, що лікарів Тернопільської міської комунальної лікарні №2 примушують здавати гроші на абонемент на матчі з футболу за участю ФК «Тернопіль».

Сьогодні наші джерела в міській раді повідомили, що 4 квітня протягом усього робочого дня засідала «трійка присяжних» в складі секретаря ради І.Турського, і заступників міського голови Л.Бицюри та В.Камінського.

Вони викликали до себе керівників управлінь та відділів міської ради та вручали річні абонементи на відвідування футбольних матчів за участю ФК «Тернопіль».

Тим, хто не розумів з першого разу важливості цієї справи, пан Камінський особисто  пояснював так, що будь-які питання відпадали самі собою.

З тієї інформації, що у нас є, розповсюдити абонементів на 10 тис.грн. мають директори КП «Тернопільводоканал» (В.Кузьма) та КП «Тернопільміськшляхрембуд» (В.Малко). Цілком можна припустити, що таку саму суму мають принести в касу ФК «Тернопіль» інші «великі» комунальні підприємства. Виняток становить КП «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця», яке програло тендер на прибирання міста своїм луцьким конкурентам, однак потім здало їм в оренду наявну техніку.

На всі ЖЕКи припало абонементів на 40 тисяч гривень. Таку ж суму коштів має «забезпечити» і управління  торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (начальник – майбутній голова обласної ради, свободівець В.Хомінець).

Ну і найбільшу суму мають принести ті, хто в Тернополі заробляє найбільше – освітяни. На їхню долю випало розповсюдити абонементів на суму в 50 тисяч гривень. До речі, таку суму можна заробити за 5 хвилин в шоу «Розсміши коміка», де тернополян вже показали, на що вони спроможні…

Зазначимо, що це не перший випадок, коли річні абонементи в примусовому порядку роздають підконтрольним міській раді людям. Але раніше це не стосувалося апарату управління. А цього разу навіть патронатний відділ має взяти квитків на перегляди футбольних матчів на … 150 гривень.

Юзя Мельник, Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Тернопільська міська рада вимагає гроші

  • 15:44 | 5.04.2013 о 15:44
    Permalink

    Повна брехня!!! Я б на місці Надала подавав в суд на “Погляд”!

Коментарі вимкнені.