Тернопільська молодь візьме участь в парафіяльній зустрічі у Львові онлайн

13 липня в приміщенні актового залу Молодіжної Громадської Організації «Українська Молодь Христові», що на вул.  Пекарській 13, відбудеться зустріч парафіяльної молоді. Темою зустрічі буде «Бути християнином та громадянином».  Проводитиме  зустріч д-н. Андрій Сіданич, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ, ліценціант духовності, випускник Папського Університету «Терезіанум».
Зустріч відкриє серію парафіяльних зустрічей у Львові, які відбуватимуться у рамках проекту «Парафіяльні зустрічі», які проводить Комісія УГКЦ Справедливість і Мир. Метою проведення такого роду зустрічей є необхідність надання  інструментів  для  активування студентів і  молоді  в  цілому,  позицій  активного діалогу,  громадської відповідальності,  культурної взаємоповаги, нової  культури миру і  прагнення  до боротьби з бідністю, поваги до створіння. Також метою цього заходу є надання  практичних інструментів,  щоб  знати та використовувати  ресурси  і можливості території,  активізувати  шляхи  виховання  в  дусі демократії, громадянськості, миру, духовності. Так само набуття  молоддю  нових знань і навичок із суспільно-політичних предметів та формування у  молоді  політичної свідомості та демократичної культури.
Теми даних зустрічей будуть трактовані у світлі соціального вчення Церкви.  Специфічним об’єктивом зустрічей буде створення відкритого місця для дискусії та політичних ініціатив для молодих людей. Окрім цієї зустрічі передбачені ще також аналогічні зустрічі на тему: «Громадянство: який внесок можемо зробити для кращого суспільства?», «Що Церква вчить про демократію та демократичні цінності» та «Міжнародна відповідальність християн».
Особливістю цих зустрічей буде он-лайн включення із міст Тернопіль та Івано-Франківськ, де також буде зібрана парафіяльна молодь, а після доповіді лекторів відбуватиметься обговорення та дискусії на вищезгадані теми між молоддю різних міст. Такі заходи сприятимуть пожвавленню громадської активності та діяльної участі молоді в суспільстві та, зокрема, на парохії. В подальшому зустрічі продовжуватимуться в окремих парохіях Львівщини, щоб зосередитись на окремих парохіяльних спільнотах, – повідомляє  секретаріат Комісії УГКЦ Справедливість і Мир.

Коментарі вимкнені.