Тернопільська прокуратура виконала одну з вимог “Самооборони Майдану”

23 грудня під час пікету приміщення обласної прокуратури Комендант Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик озвучив  представникам прокуратури головні вимоги.

«Сьогодні не доведені до логічного завершення, а іноді відверто саботуються справи по злочинах посадових осіб: ТОВ «Тернопіль Комунал Сервіс», Управління у справах захисту прав споживачів у Тернопільській області, Головного управління юстиції в Тернопільській області.

Одним із кричущих фактів є не притягнення до відповідальності за отримання хабаря начальника Реєстраційної служби Пікуля Ярослава Григоровича, яке було задокументованим органами Служби Безпеки України, і який завдячуючи покровительству керівництва обласної прокуратури досі залишається непокараним.

Під носом в прокуратури області відбувається відвертий «дерибан» комунальної власності та земельних ділянок корумпованою міською владою.

Самооборона Майдану Тернопільщини  вимагає протягом триденного терміну заслухати звіт прокурора області про результати розслідувань вище зазначених справ. У випадку ігнорування наших вимог «Самооборона…» обіцяє докласти максимум зусиль для звільнення прокурора області і його заступників із займаних посад».

І вже 25 грудня прес-служба прокуратури області дала відповідь по одному з питань, а саме на якій стадії знаходиться справа порушена проти начальника Реєстраційної служби Пікуля Ярослава Григоровича:

Прокуратура Тернопільської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, за фактом отримання одним із депутатів Борщівської районної ради неправомірної вигоди у сумі понад 40 тис. грн. від керівника місцевого фермерського господарства.  На даний час слідчим прокуратури зібрано достатньо доказів щодо причетності начальника реєстраційної служби до вищевказаної  «злочинної схеми».

Встановлено, що депутат отримав неправомірну вигоду в сумі понад 40 тис. грн. від керівника одного із фермерських господарств  для подальшої передачі держслужбовцю за вирішення питання щодо безперешкодної державної реєстрації договорів оренди земельних паїв реєстраційною службою.

Хід розслідування перебуває на особистому контролі прокурора області.

Додатково:  Клопотання слідчого про  обрання запобіжного заходу  держслужбовцю,  затриманому  за підозрою у вчиненні злочину за ч.3 ст.368 КК України, розглядатиметься  Тернопільським міськрайонним судом 26  грудня  2014року.

-1 thoughts on “Тернопільська прокуратура виконала одну з вимог “Самооборони Майдану”

  • 10:52 | 26.12.2014 о 10:52
    Permalink

    Як все гарно в них виходить, а Федорціва дальше “кришує” прокуратура області і міста, та скільки можна це тепіти…ГАНЬБА!!!

Коментарі вимкнені.