Тернопільська студентка хоче створити з пазлів карту України та Тернополя (відео)

Тернополянка Марічка Юрчак пропонує цікавий підхід для навчання від дорослих до школярів. Зокрема, збирати пазлами не картинку, а справжню карту світу, України чи області. За її словами, так можна і весело провести час, і навчатися.

– Цю ідею я розвиваю для конкурсної програми «Завтра.ЮА», – розповідає студентка ТНПУ ім. В.Гнатюка Марічка Юрчак. – Уже цього тижня відбудеться форум стипендіатів цієї програми, на якому ми будемо формувати команди, розробляти проекти і представляти їх менторам (відомим підприємцям та тренерам).

Уже вони допоможуть учасникам доопрацювати проекти, оберуть кращі ідеї і виділять фінансування. Проте головною умовою участі  у конкурсі – можливість втілити проект власними силами.

Дівчина наголошує, що метод формування просторових уявлень з допомогою пазлів давно відомий, тобто винахід не її. Проте в Україні немає аналогів цій ідеї, тому вона її дещо вдосконалює.

–  Я уже робила історичні пазли власноруч, – додає Марічка Юрчак. – Школярі у таборі, де я проходила практику, складали карту князівства Київської Русі.

Усі, хто хоче підтримати цей цікавий проект тернополяни – голосуйте ТУТ (або зірочками, або залишайте коментарі).

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.