Тернопільську ялинку завішають іграшками з логотипами

Зелену двадцятидвометрову красуню планують засвітити в центрі Тернополя шістнадцятого грудня. Вже четвертий рік поспіль головний новорічний атрибут нашого обласного центру – штучний. Це дозволяє зберегти екологію, каже Олег Соколовський. За висотою наша красуня друга в Україні, вища – тільки в Києві. Поблизу ялинки на тернополян очікуватиме багато сюрпризів.

Олег Соколовський, заступник начальника управління житлово-комунального господарства благоустрою та екології Тернопільської міської ради: «Різні будуть стояти ігрові автомати і будуть їздити коні, і буде веселий потяг, тобто все зроблено для того, щоб були розваги, щоби ялинка світилася, щоб люди відчули, що це Новий рік».

Додати новорічних прикрас  ялинці  зможе кожен, каже  заступник начальника управління.

Олег Соколовський, заступник начальника управління житлово-комунального господарства благоустрою та екології Тернопільської міської ради: «В нас є іграшки, крім цього, традиційно учбові заклади, садочки роблять іграшки на ялинку. Засоби масової інформації свої іграшки чіпляють. Наша ялинка традиційна, вона дуже міська. Там є різного типу іграшки, і кожен підприємець, якщо бажає, також може, якщо хоче, прославити свою фірму, може вчепити свою гарну іграшку, яка також буде висіти на нашій ялинці. Ми до цього готові. Ми хочемо, щоб це було рідне, щоб це було своє, щоб це було красиво, щоб Новий рік зустрічався з радістю і вірою в майбутнє», інформує ІНТБ.

Коментарі вимкнені.