Тернопільське милосердя, яке має стати прикладом (фото)

29листопада 2014 року з благословення АрхієпископаТернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, старший капелан Тернопільської єпархії прот. В’ячеслав Кізілов з волонтерами відвідали собор Преображення Господнього м.Кременець на запрошення настоятеля прот.Володимира Буграка.

Приємно,що на Тернопільщині ще одна громада відгукнулась на заклик старшого військового капелана допомогти зі збором усього необхідного для бійців АТО.Слід відзначити високу громадянську позицію колектив фабрики «Ватин» за виготовлення матрасів,колектив та учнів Кременецького професійно-ткхнічного ліцею за виготовлення буржуйок та колектив та учнів Кременецького ліцею ім.Уласа Самчука за зібрані продукти харчування та теплого одягу .

У вкрай складні часи, коли ми всі відчуваємо матеріальні труднощі та попри те знаходимо можливість поділитись останнім з тими, хто береже наш спокій. Це стало можливим у великій мірі завдяки зусиллям настоятеля прот.Володимира Буграка, прот.Дмитра Каленюка , ієрея Василя Стасіва, керівників колективів та парафіян собору . Нехай цей вияв милосердя послужить прикладом для тих, хто не наважується виявити активну громадянську позицію.

Коментарі вимкнені.