У Тернополі впровадять електронну реєстрацію, яка мала працювати вже як два роки

На черговій 53 сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли зміни до бюджету міста та додатково виділили 99 тисяч гривень на формування єдиної комп’ютеризованої системи електронної черги у закладах охорони здоров’я міста.

«Завдяки такому рішенню ми зможемо створити електронну чергу у закладах охорони здоров’я, де пацієнт зможе дізнатися графік роботи та записатися на прийом до лікаря он-лайн. Також буде сформована електронна реєстратура, яка полегшить обслуговування пацієнтів у медичних закладах, зменшить «живі черги» під дверима до лікарів», – розповідає Сергій Надал.

За словами міського голови, також цього дня депутати виділили з міського бюджету 214 тисяч гривень, щоб забезпечити соціальні незахищені верстви населення безкоштовними рецептами на лікувальні препарати. Хоч такі витрати повинні були б забезпечуватися з державного бюджету, проте уже декілька місяців Кабмін не здійснює проплату таких видатків і тому міська рада виділила необхідні кошти з місцевого бюджету.

Проте таку ж електронну реєстрацію ніби уже впроваджували у 2012 році. Тоді чиновники казали, що записатися до усіх лікарів можна онлайн 

Тоді, у 2012 році зі слів чиновників ми писали: “У медичних закладах Тернополя запроваджується нова медична  система – «Електронна реєстратура». На сайтах лікарень запевняють, що вже у липні можна зайти наhttp://www.medicine.te.ua/ і записатися у будь-яку лікарню чи поліклініку для прийому лікарем.”

Якщо зараз же зайти на вказаний сайт два роки тому сайт, то раніше там дійсно були графіки прийому усіх лікарів усіх поліклінік. Тепер же за цим посиланням є лише перехід на ТДМУ та університетську лікарню.

Коментарі вимкнені.