У ТНЕУ обрали нового керівника

28 листопада відбулася звітно-виборна конференція Університетської ради студентів. Представники усіх факультетів зібралися, щоб заслухати звіт голови УРС, яку очолював Павло Бич, й окреслити вектори розвитку та обрати нового голову молодіжної організації.

Витримавши усі процедурні моменти ведення зборів, Павло Бич запросив до слова ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора А. І. Крисоватого. Андрій Ігорович, подякувавши молоді за співпрацю, зазначив: «Шановні студенти, мені приємно, що наша співпраця з кожним роком стає цікавішою й результативнішою. Ваша активна позиція у громадському житті, роботі Вченої ради та ректорату допомагає вирішувати ряд питань, пов’язаних з життєдіяльністю університету. Я радий, що Ви можете не тільки висловлювати подяку, а й давати свої пропозиції, зауваження. Адже у дискусії народжується істина. Сьогодні ви обираєте нового лідера. Я бажаю Вам не помилитися у виборі й проголосувати за кандидата, який спільно з Вами реалізує цікаві проекти. Я хочу, щоб Ви були згуртованішими, цілеспрямованішими й могли відстоювати свою думку, відповідати за прийняті рішення. Я завжди буду підтримувати Вас, але не загравати з Вами, бо студент – це не об’єкт діяльності університету, а суб’єкт».

У результаті відкритого голосування головою Університетської ради студентів було обрано Наталію Цаль, студентку Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина. Вона презентувала свою програму розвитку організації й зуміла переконати присутніх і завоювати прихильність молодих людей.

Коментарі вимкнені.