Тернопільські чиновники думають, як зекономити тепло у школах міста

Освітянам було передано результати енергоаудиту, який впродовж декількох місяців проводили у дошкільних і загальноосвітніх закладах міста фахівці ТОВ «ЕСКО Україна» .

Завдяки йому фахівці визначили пріоритетні роботи для досягнення енергоефективності споруд закладів освіти.

Ми хочемо не економити, а бути енергоефективними, тобто брати стільки енергії, скільки її потрібно. Ми пройшли перший етап і претендуємо на те, щоб реалізувати цю ініціативу за допомогою Європейського інвестиційного банку, – зауважив пі час конференції заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

Упродовж найближчого часу керівники шкіл і садочків Тернополя мають ознайомитися із результатами енергоаудиту, внести корективи і запропонувати альтернативні вирішення, як у закладі освіти можна буде скоротити споживання енергії.

-1 thoughts on “Тернопільські чиновники думають, як зекономити тепло у школах міста

  • 20:00 | 8.09.2016 о 20:00
    Permalink

    Я живу на Дружбі і ходжу біля шкіл 9 та 16 це просто жах – 90 % вікон старі деревяні! І про яке енергозбереження йде мова ,школи в жахливому стані зовні в такому ж стані і садочок біля хлібзаводу №2 правда на підїзд досадочку хтось грошей не пошкодував,тому виникає запитання хто за це несе відповідальність?

Коментарі вимкнені.