Тернопільські депутати “посунули” головного архітектора

22 грудня на третій сесії міської ради 23 депутати висловили недовіру головному архітектору Тернополя Василю Бесазі. Вони рекмендували міському голові звільнити начальника та оголосити конкурс на заміщення даної посади.  

Включити питання про висловлення недовіри головному архітектору міста Василеві Бесазі у порядок денний сьогоднішньої сесії запропонував депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Юрій Штопко. За питання голосували після усіх питань порядку денного – близько восьмої вечора.

Стартом до прийняття радикального рішення про недовіру Бесазі стала невдала чи то незавершена реконструкція історичного будинку по вулиці Січових Стрільців, яка викликала обурення тернополян. Однак це був не перший і не останній привід до сумнівів громади і депутатів щодо відповідності посаді пана Бесаги.

Тож на третій сесії міської ради сьомого скликання пан Штопко ініціював включення до порядку денного вищезгаданого питання. Після цього між депутатом і міським головою спалахнула коротка дискусія. Депутат апелював до важливості питання для міста, а очільник Тернополя – до того, що це має відбуватись по іншій процедурі.

Зрештою домовились – питання на порядок поставили, як хотів депутат, але останнім, після всіх питань.

За рішення голосували близько восьмої вечора. Його підтримали 23 депутати.

Як підсумок – рішення міської ради

1. Рекомендувати міському голові Тернополя звільнити із займаної посади начальника управління містобудування, архітектури та кадастру – головного архітектора міста Тернополя Бесагу В.Й.

2. Доручити виконавчому комітету Тернопільської міської ради оголосити відкритий конкурс на заміщення даної посади.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.