Тернопільські діти мають можливість познайомитись з історією, культурою та мовою країни-сусідки

Відтепер тернопільські дітлахи матимуть можливість познайомитись з історією, культурою та мовою країни-сусідки і навіть  поспілкуватись з однолітками угорцями.
Немає сумнівів у тому, що майбутнє України – в руках  у кожної дитини. А от усі необхідні ресурси для всебічного гармонійного розвитку дітей та молоді, повинні забезпечити ми, дорослі.
Чудовою платформою для реалізації цієї важливої  концепції, є сучасна бібліотека  і, зокрема, Тернопільська обласна бібліотека для дітей, яка поступово перетворюється на своєрідну «фабрику» цікавих знань, розвитку талантів і здійснення дитячих мрій.
І як же гарно, коли в такій важливій справі знаходяться однодумці, готові як морально, так і матеріально підтримати інтелектуальні і творчі амбіції юних українців, ознайомити їх з історією та культурою країн-сусідів та їх мешканців. Саме такими однодумцями є наші партнери – Почесне Консульство Угорщини у місті Тернопіль.
Днями  співпрацю було затверджено документально, шляхом підписання Меморандуму про співробітництво між українською та угорською інституціями в галузі освіти і культури.
Дана угода визначає такі напрямки подальшої співпраці, як  взаємна участь у міжнародних книжкових ярмарках, що відбуваються на території обох держав,  обмін книгами, художніми, науковими і фотовиставками, проведення спільних літературних і культурних заходів, пізнавальних конкурсів із залученням дітей та молоді.
Такою собі «відправною точкою»  підписання Меморандуму, став Міжрегіональний конкурс листівок «Ми єдині і по духу, і по крові».
Працівники книгозбірні надзвичайно втішені можливістю попрацювати в такому цікавому форматі.  Ми впевнені, що вже дуже скоро зможемо поділитись першими успіхами нашої інтернаціональної співпраці.
Уляна Пилипчук, провідний редактор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей

Коментарі вимкнені.