Тернопільські дорожники працюють на державних автошляхах під онлайн-наглядом

Фото з відкритих джерел.
Фото з відкритих джерел.

Ще чотири камери відеоспостереження в онлайн-режимі встановила Служба автомобільних доріг на автошляхах Тернопільщини. Таке ноу-хау дорожники почали використовувати кілька років тому, спочатку встановили дві камери, а на сьогодні їх вже 16.
Розташований відеонагляд на небезпечних ділянках доріг, спусках і підйомах та крутих поворотах. Це дозволяє краще та оперативніше контролювати і за потреби реагувати на ситуації, які виникають на дорогах. Повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.
Всі 16 камер розташовані на державних автошляхах, а саме: М-12 Стрий-Тернопль-Кіровоград-Знам’янка,  М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече та Н-18 Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль.
Також, кілька днів тому на автодорозі Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка запрацювали три інформаційні табло, які розташовані при в’їздах в обласний центр, із західної сторони поблизу села Підгороднє, зі східної  – села Смиківці.

“Камери допомагають нам у роботі, так як в будь який час можемо побачити ситуацію на дорогах, – розповів начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, – а інформативне табло в поміч водіям та пішоходам – на ньому висвітлюється корисна інформація: попередження про пішохідний перехід, інтенсивність і обмеження руху, температура повітря та інше».
Місцеві жителі сіл Смиківці та Підгороднє зауважують, що з появою табло стало набагато легше переходити пішохідний перехід, особливо ввечері, а водії уважніші і їздять повільніше.

Коментарі вимкнені.