Тернопільські красуні продаватимуть смаколики, щоб допомогти сиротам

Благодійний Ярмарок на підтримку дітей-сиріт відбудеться 24 березня 2015 року о 12:30 в 2-му корпусі Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя.

10 прекрасних учасниць конкурсу «СтудМіс ТНТУ 2015» спечуть смаколики, аби зібрати кошти для тих, хто залишився без батьківської любові, опіки та турботи.

Всі надходження з цього Ярмарку підуть на потреби дітей-сиріт та дітей з особливими потребами.

На Ярмарку буде продаватися домашня випічка, яку приготують дівчата зі СтудМіс та інші не байдужі. Запрошуємо і Вас передати частинку сердечного тепла для діток, які дуже потребують нашої допомоги.

За традицією Ярмарок проходитиме у такий спосіб:

  • Претендентки на корону «СтудМіс ТНТУ» є не лише красивими та розумними, а також вони є чуйними та не байдужими до чужого горя, ставши ініціаторами цієї акції наші дівчата мають змогу показати, що вони також і хороші господині. Тому в холі 2-го корпусу ТНТУ з 12:30 по 13:00 проходитиме «Солодкий Ярмарок» домашньої випічки, зібрані кошти з якого будуть передані на благодійність.
  • Також проходитиме збір іграшок для дітей сиріт та дітей з особливими потребами у 2-му корпусі ТНТУ. «Велике спасибі за будь-яку допомогу! Чужих дітей не буває!!!… Цією акцією дівчата СтудМіс та члени Студентської ради ТНТУ намагаються привернути увагу до дітей-сиріт, адже громадський обов’язок кожного – допомагати ближнім», – прокоментувала ініціативу дівчат головний організатор СтудМіс ТНТУ – Стефанів Ольга.
  • За сприяння Студентської ради ТНТУ також буде проходити «Фотовиставка» та «художня виставка картин» у переході між 1-им та 2-им корпусами університету.

Коментарі вимкнені.