Вхід на фестиваль в Тернополі п’яними вітається?

Як ми вже повідомляли, у День молоді, 28 червня, вперше в  Тернополі відбудеться свято фарб. Головна подія заходу – кидання фарбами. Що треба знати про цю “зброю” потенційним учасникам заходу? До речі, вхід на територію фестивалю в стані алкогольного/наркотичного сп’яніння, з колючими/ріжучими предметами, спиртним і скляною тарою вітається!

Попереднє речення – жарт, звісно. Пиякам і наркоманам перебувати на території фестивалю КАТегорично заборонено.

Тепер повернемося до власне фарб для кидання: їх можна просто кидати в сухому вигляді, або трохи розвести водою. У двох варіантах фарби залишать барвистий слід на вашій “жертві”. Розумні запобіжні заходи: фарба – дрібний порошок, тому намагайтеся не вдихати його, і не цілиться учасникам в очі. Якщо таки “противник” допік і ви попали на його слизові оболонки, порадьте потерпілому промити очі великою кількістю води, щоб він ще зміг вас коли-небуть побачити і помститися. Кидальна фарба нешкідлива, але в поєднанні з пилом, здатна викликати подразнення. Також у “кольорових боях” не радимо користуватися лінзами. З досвіду Київського Холі, жоден учасник не звернувся за медичною допомогою, і фарба цілком безпечна, якщо її не їсти ложками і не засипати в очі.

Скільки коштує вхід на фестиваль?

Вхід на фестиваль безкоштовний! По всій території працюватимуть координатори та консультанти зі спеціальними відмітними знаками. Не ведіться на провокації, якщо вам пропонують купити квиток.

Чи буде дресс-код/фейс-контроль?

Це масовий захід за участю дітей, тож пристойність в гардеробі якраз актуальна.
Дрес-код не передбачений, але на білому бавовняному одязі фарби виглядатимуть яскравіше, а відперуться легше.

Коментарі вимкнені.