Тернопільські лялькарі готують прем’єру

d78a76a410797af31b8f7d9c3f2ac1a0
Тернопільські лялькарі завершили 36-ий театральний сезон. У цьому сезоні лялькарі подарували глядачам три прем’єрних вистави: феєричний мюзикл «Алі Баба і розбійники» В. Смєхова, зимову казку «Як звірі зиму зустріли» В. Лісового та виставу «Смачного, тигре!» І. та Я. Златопольських. Урочисто колектив театру відзначив 35-річчя з дня творчої діяльності.

Традиційно лялькарі підготували театралізовані дитячі ранки до Дня Святого Миколая та на Різдвяно-новорічні свята, відбулись обмінні гастролі з Івано-Франківським академічним обласним театром ляльок ім. Марійки Підгірянки. Варто виділити тих людей, нагороди яких стали справжньою гордістю для усього колективу. За Указом Президента художньому керівнику театру, заслуженому діячу мистецтв України Івану Шелепу вручено Орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Актриса Євгенія Касьян, яка працює в театрі ляльок з дня його заснування, нагороджена почесною грамотою Кабінету міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку театрального мистецтва, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність. Актори Тарас Іванків, Богдан Брантюк, Ольга Водюк, Ольга Томбоштейн, Дмитро Татарінов стали лауреатами обласної премії імені Леся Курбаса у номінації «Театральне мистецтво» за виставу «Тарасова казка» (автори Б. Мельничук, В. Лісовий). Для одного із працівників Тернопільського театру актора і ляльки цей сезон став особливим. Указом Президента України Петра Порошенка артистові-ляльководу, провідному майстрові сцени Тарасу Іванківу присвоєно звання «Заслужений артист України».

Попереду у лялькарів відпуски, але вони активно готуються до наступного творчого сезону і вже працюють над новою постановкою «Ріпка, або казка на городі», яку присвятять 160-річчю з дня народження Івана Франка. Новий театральний сезон відкриється у вересні.

Коментарі вимкнені.