Тернопілсьькі медики зробили добру справу для безнадійно хворих

Упродовж жовтня цього року в Тернопільській області тривав місячник паліативної та хоспісної допомоги. У низці заходів взяли участь викладачі та студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

«Університет уклав угоду з Тернопільським хоспісом про співпрацю з приводу навчання та проведення практичних занять для наших студентів щодо того, як правильно доглядати за пацієнтами цього медичного закладу. Окрім того, на базі навчально-наукового інституту медсестринства створена школа волонтерства з можливістю проходження практики у хоспісі. З метою кращого ознайомлення з роботою закладу 5 жовтня відбулася зустріч викладачів і студентів ТДМУ з медичним персоналом та пацієнтами закладу», – розповіла директор навчально-наукового інституту медсестринства Світлана Ястремська.

Нагадаємо, що стаціонарний хоспіс на 30 ліжок відкрили у селі Плотича Тернопільського району за кошти з обласного бюджету. Працівники закладу пройшли відповідне навчання в Івано-Франківську.

Щодо участі в інших заходах у рамках місячника хоспісної та паліативної допомоги, то молодь ТДМУ долучилася до збору благодійних коштів на потреби хоспісу під час проведення благодійного концерту, який відбувся минулого місяця в Тернопільській обласній філармонії.

Окрім того, з гуманітарною місією було здійснено візит волонтерської команди ТДМУ, до якої входять студенти різних факультетів, у хоспіс з метою визначення потреб закладу та пацієнтів, щоб у подальшому якнайкраще організувати співпрацю. Наші представники передали необхідні розхідні матеріали для хоспісу.

Коментарі вимкнені.