Тернопільські міліціонери виявили у Щасті сховані боєприпаси

У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники міліції спільно з працівниками СБУ на території дачного кооперативу у місті Щастя виявили та вилучили схрон боєприпасів.

17 жовтня співробітники Новоайдарського райвідділу міліції спільно з працівниками СБУ та співробітниками ГУМВСУ у Тернопільської області у нежилому будинку, на території дачного кооперативу «Зелена поляна», поблизу охолоджувального водосховища Луганської ТЕС м. Щастя виявили та вилучили замаскований схрон боєприпасів.

Зі схованки вилучено: сім ручних кумулятивних гранат «РКГ-ЗЕМ», п’ять протипіхотних мін «ОЗМ-72» у комплекті з капсулями-детонаторами «КД-8» та підривниками «МУВ-4», тридцять дві гранати «ВОГ-17» до автоматичного гранатомета «АГС-17», сім пострілів «ПГ-7Л» до ручного протитанкового гранатомета, сімнадцять маршевих двигунів до ручного протитанкового гранатомета «РПГ-7В» та близько 33 тисяч набоїв різного калібру.

Вилучене спрямоване на дослідження. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Вживаються заходи щодо встановлення власників вилученого.

Коментарі вимкнені.