Тернопільські правоохоронці працюють дуже оперативно

Двох громадян Грузії та жителя Хмельниччини тернопільські оперативники затримали за підозрою у вчиненні квартирної крадіжки. Злодії обікрали одне із помешкань на Східному масиві Тернополя.

Злодійське тріо прибуло до Тернополя задля вчинення злочинів. Того дня вони, мабуть, планували обікрасти не одну міську квартиру, бо діяли швидко та рішуче. Проте вже після першої вилазки були помічені правоохоронцями.

Як повідомили в міському відділі внутрішніх справ, до помешкання, яке встигли обікрасти, проникли, зламавши серцевину замка. Винесли звідти золоті прикраси, жіночу сумочку, ноутбук та інше майно, що мало цінність. Дещо з краденого працівникам міліції вдалося вилучити.

Усі троє підозрювані, до слова, раніше мали проблеми із Законом – були судимі за майнові злочини. Кримінальне провадження порушене за частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці перевіряють зловмисників на причетність до інших протиправних діянь, – повідомляє Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.