Тернопільські школярі отримали файний подарунок з передової (фото)

26листопада 2014 року з благословення Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України, старший капелан Тернопільської єпархії прот. В’ячеслав Кізілов відвідав школу допризовної підготовки та провів особливий урок захисту Вітчизни (курсанти 223 і 224 взводу у скайпі спілкувались з захисниками-героями).

«Мужності, наснаги, впевненості у собі і віри в перемогу», – побажали курсанти справжнім захисникам Вітчизни, а також командири взводів Табака Богдан та Левицький Богдан запропонували передати прапор України з побажаннями перемоги.
Капелан передав директору школи кадровому офіцеру підполковнику запасу Валерію Івановичу Бондару та майбутнім захисникам прапор, на якому бійці АТО написали свої щирі побажання та подякував усім за підтримку наших бійців в зоні АТО, за листи курсантів, які стали моральним стимулом і підтримкою нашим бійцям. Слід зауважити,що щопонеділка вчителі та учні школи благословляються капеланом о.Вячеславом на плідну працю і навчання на навчальний тиждень,а також двічі на тиждень священик проводить уроки. Курсанти і викладачі зажди з радістю чекають на свого духовного наставника.

Коментарі вимкнені.