Тернопільські студенти знову стали кращими

Спортсмени-гирьовики з Тернопілля взяли участь у  чемпіонаті України з гирьового спорту у поштовху довгим циклом, що відбувся у Мелітополі. Загалом, учасниками змагань були понад  сто атлетів.

Як повідомили організатори турніру, враховуючи непросту ситуацію в державі, змагання тривали лише один день, інформують в управлінні з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.

«Не дивлячись на складний час, на чемпіонат приїхали спортсмени з різних областей, включаючи Луганськ і Донецьк. Представлено було й захід України, що ще раз свідчить про те, що ми єдині, ми разом, і завжди підтримуватимемо одне одного», – підкреслив президент Федерації гирьового спорту України Юрій Щербина.

Щодо виступу на Чемпіонаті України з гирьового спорту тернопільської команди, то серед чоловіків у ваговій категорії 65 кг кандидат в майстри спорту Роман Порохняк (тренери Петро Багрій та Сергій Корнієнко), здобув перше місце. У ваговій категорії 90 кг кандидат в майстри спорту Сергій Сусь серед чоловіків був четвертим, а серед юніорів став срібним призером.

Серед ветеранів, виступаючи серед учасників 55-59 років, у ваговій категорії 90 кг заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Петро Багрій посів перше місце, здобувши титул чемпіона турніру.

Додамо, що у командному заліку збірна області зайняла 8 місце. Усі троє тернопільських спортсменів представляють обласне ФСТ «Колос». Роман Порохняк є студентом Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, а Сергій Сусь навчається у Тернопільському технічному університеті, займається під керівництвом заслуженого тренера України Зеновія Кульчицького.