Тернопільські священики два місяці були у зоні АТО

З 1 вересня по 1 листопада тривала чергова поїздка священиків Тернопільської єпархії: прот.Тарасія Махніцького (благочинного Підволочиського району), прот. Михайла Кільчицького, прот. Володимира Андрухіва у зону АТО

З початку вересня 2015 року з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького та Бучацького Нестора, голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання в Збройних силах та інших військових формуваннях України, голова військового духовенства прот. В’ячеслав Кізілов разом зі священиками Тернопільської Єпархії УПЦ Київського Патріархату поїхали для духовної місії у зону АТО, де перебували два місяці.

Також, протягом одного місяця перебували в зоні АТО прот. Богдан Статкевич, прот. Андрій Курило, прот. Юрій Матвіїшин (в 44-ій артилерійській, 92-ій механізованій, 80-ій аеромобільній бригадах відповідно).

Військові священики продемонстрували високий моральний дух, вольові якості і відданість своєму покликанню. Це засвідчує ще й той факт, що завдяки їхнім зусиллям у кожній з частин були споруджені каплиці.
Священики щоденно здійснювали Богослужіння, святі таїнства Сповіді та Причастя для військових, проводили духовні розмови.

Також священики передавали гуманітарну допомогу від мешканців Тернопільщини.

Коментарі вимкнені.