Тернопільські «ударівці» готові до «бою за Україну»

Представники обласного осередку Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» повернулися із ІХ Всеукраїнського з’їзду партії, що відбувся у Запоріжжі.  Тернопільщину на з’їзді представило двадцять три делегати,  які сповнені вражень та прагнення вступити у «бій», до якого закликав лідер партії Віталій Кличко: «Ми починаємо бій. Бій за Україну. Бій за нашу гідність», – заявив він у своєму виступі під час з’їзду . Вже кредом «УДАРУ» стала теза про те, що першим раундом бою стануть вибори до Верховної ради, які Кличко просто зобов’язаний виграти. Адже для багатьох людей він асоціюється із людиною, яка виведе Україну на європейський рівень, яка вміє перемагати і знає, як втримати перемогу у своїх руках.

«Побувавши на з’їзді, ти ще більше усвідомлюєш, наскільки від нас залежить майбутнє, як саме ми можемо вплинути на подальшу долю України. Ми приймаємо виклик і вступаємо у бій! Адже без бою, без змагань, без докладених зусиль – немає перемоги. Це я знаю з власного прикладу», – ділиться враженнями голова обласного осередку «УДАРу» Ігор Побер.

На ІХ Всеукраїнському з’їзді партії «УДАР дуже багато уваги приділялося роботі з молоддю, говорилося про необхідність залучати молодь до партійного життя, вести роз’яснювальну роботу. «УДАР» активізує свою роботу по підготовці до парламентських виборів, на які йде окремим списком. Про це рішення повідомив журналістам лідер партії Віталій Кличко за підсумками Всеукраїнського з’їзду «УДАРу». Також на з’їзді було затверджене звернення до громадян України, у якому лідер закликає не чекати, поки країну змінить хтось інший.  «Багатство і єдина надія України – це її громадяни. Кожен голос, дія кожного є вирішальними. Кожен, хто хоче гідного і забезпеченого майбутнього для себе і своїх дітей, здобутого чесною працею – наш союзник», – заявив він. Віталій Кличко пропонує усім разом  «завдати удару по корупції, безвідповідальності, бездарності, які правлять бал у нашій країні».

«Перший раунд бою – це зміна влади. Ми повинні виграти цьогорічні парламентські вибори. Для перемоги важлива участь кожного. Пам’ятайте, що гідність і право вибору не продаються. Не віддавайте своє майбутнє в обмін на подачки, оплачені з вашої ж кишені. Прийдіть на вибори і проголосуйте за країну, яку не соромно залишити своїм дітям. Разом – ми здатні змінити країну!», – закликав українців на з’їзді у Запоріжжі Віталій Кличко.

«УДАРівці» з Тернопільщини повернулися сповнені духом оптимізму та прагнення до перемоги.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

-1 thoughts on “Тернопільські «ударівці» готові до «бою за Україну»

  • 14:24 | 1.05.2012 о 14:24
    Permalink

    Тяжко прийдеться людині з влади “міняти владу”. Раз вже – термінологія боксерська – нагадує “бій з тінню”. Інакше кажучи – ІМІТАЦІЯ справжнього бою.

Коментарі вимкнені.