Тернопільські волонтери попали під обстріли «градів»

Ми вже писали про тернопільських “смертників, які возять на лінію вогню на Сході необхідні речі воякам та охоронцям. саме так  називають трьох товаришів Петра Васька, Руслана Савончака із с.Остап’є та Сергія Сарабуна зі Скалата Підволочиського району.

На днях вони знову потрапили під обстріли «градів». Але Богу дякувати, залишились живими.

Щасливого повернення додому! Разом ми переможемо!

Нагадаємо, що курсують хлопці-активісти  двома бусами, по черзі їдуть за кермом, до місця призначення не відпочивають, хіба що спиняються на вимушені зупинки, коли перевіряють документи охоронці, чи ламається транспорт. Аби не привертати зайвої уваги, від супроводу військових і міліції відмовляються. Про небезпечні ситуації, жартують, думати нема часу.

Історія поїздок в зону АТО волонтерів з села Остап’є налічує не один обстріл з градів, мінометів, коли здавалося, що не вибратися живим. Страх нікуди не зникає, інколи серце аж стискається, але волонтер кріпиться духом і тисне на газ, бо там попереду чекають, а позаду – надіються.  Більше того, до зібраної допомоги волонтери дуже часто докладають свої кошти, коли село не встигло організуватися для того, щоб купити телефон чи якусь іншу необхідну річ для свого хлопця. Багато хто досі не може повірити, що волонтери з Остап’я не беруть гроші за свої послуги, але всі вони щиро вірять їм, постійно з ними контактують.

Коментарі вимкнені.