Деякі тернопільські викладачі отримали сертифікати Кембріджського університету

Вітаємо! Нещодавно кафедра іноземних мов та професійної  комунікації  Навчально-наукового інституту  інноваційних освітніх технологій  ТНЕУ отримала офіційне право підготовки та реєстрації кандидатів для складання іспитів з англійської мови на міжнародні сертифікати Кембріджського університету. Про це повідомили у прес-службі ТНЕУ.

На засіданні Вченої ради Тернопільського національного економічного університету працівникам вищого навчального закладу було вручено відповідні сертифікати.

Міжнародний сертифікат викладача англійської мови CELTA Кембріджського університету  отримала Лиса Наталія Степанівна; Cертифікати Кембріджського університету на знання англійської мови, що відповідають рівню С 1 відповідно до Загальноєвропейської системи оцінки знань іноземних мов отримали Семенчук Юліан Олексійович, Білогорка Ліліана Володимирівна, Грегоращук Юлія Володимирівна; Cертифікат  Лондонського центру міжнародних екзаменів і тестування та Ради науково-технічної і бізнес-освіти на знання англійської мови, що відповідають рівню С 1 отримала Сандій Лариса Веніамінівна.

Коментарі вимкнені.