Тернопільську облдержадміністрацію не виселять?

Депутати Тернопільської облради відмовили місцевій облдержадміністрації в оренді приміщень, а прокуратура оскаржила це рішення.

Тернопільський окружний адміністративний суд заборонив виселяти облдержадміністрацію з орендованих приміщень Тернопільської міськради. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

“Тернопільський окружний адміністративний суд сьогодні, 30 грудня, задовольнив клопотання прокуратури Тернопільської області щодо забезпечення позову про визнання протиправними дії депутатів Тернопільської обласної ради з проведення пленарного засідання сесії від 29 грудня 2013 року”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до постанови суду, голові Тернопільської міськради заборонено підписувати рішення про виселення ОДА та оприлюднити рішення обласної ради з питань, за якими проводилось голосування 29 грудня 2013 року.

Розгляд зазначеної справи по суті призначено на 16 січня 2014 року.

Нагадаємо, 29 грудня депутати Тернопільської облради на виїзній сесії прийняли рішення припинити договірні відносини з Тернопільської ОДА та виселити Тернопільську ОДА з орендованих приміщень в будівлі Тернопільської облради.

Тоді, за даними місцевих ЗМІ, народний депутат з фракції Свобода Михайло Головко зняв вивіску з назвою ОДА.

Прокуратура Тернопільської області  відкрила кримінальне провадження за фактом пошкодження одним з народних депутатів України вивіски на будівлі обласної державної адміністрації. За даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.296 КК України (хуліганство). Санкція за цією статтею передбачає штраф до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на півроку, або обмеження волі до п’яти років.

Коментарі вимкнені.