Тернопільських артилеристів відзначили у Попасній

Військовослужбовці окремої артилерійської бригад оперативного командування “Захід” впродовж трьох років захищали мир та незалежність українського міста Попасна, що на Луганщині.

За цей час вони не лише стерегли спокій мешканців звільненого від окупантів міста, але й власними силами збудували молитовну капличку, яка згодом переросла у повноцінну церкву, провели чимало різноманітних заходів, щоб виховати патріотичну молодь в любові до України.

На запрошення місцевої влади, представники військових взяли участь в урочистостях, присвячених 4-ій річниці визволення міста від незаконних збройних формувань.

На сцені будинку культури прозвучали привітання всім, хто брав участь у визволенні міста, хто сьогодні стереже його територію.

Під час свого виступу голова Попасної Юрій Онищенко згадав страшні події, які відбувалися в місті наприкінці 2014 – початку 2015 років. Він висловив слова вдячності тим, хто продовжує працювати в українському місті та відбудовує його сьогодні.

Також міський голова відзначив медалями «ЗА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ» майора Вадима Ластовицького, ще шість військовослужбовців отримали медалі «ЗА ОБОРОНУ ПОПАСНОЇ», які згодом передали у Тернопіль.

Серед приємних миттєвостей – подарунковий сертифікат на придбання житла в місті Попасна. Отримав його учасник бойових дій Ігор Кривко, котрий після демобілізації одружився та проживає з сім’єю у відновленому місті. Учасники заходу вшанували загиблих українських захисників, котрі полягли під час протистоянь із агресором під час визволення Попасної хвилиною мовчання.

44 окрема артилерійська бригада

Коментарі вимкнені.